Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Новини

Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Повідомлення про громадське обговорення містобудівної документації

Детальний план території земельної ділянки площею 0,0202 га зі зміною цільового призначення (із земель – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої за адресою:смт Софіївка, бульвар Шевченка, 17
Житлово-комунальне господарство
10.04.2024

Очищення води та ще 10 проєктів: як Програма USAID DOBRE співпрацює з Софіївською громадою

Софіївська громада Дніпропетровської області співпрацює з Програмою USAID DOBRE впродовж семи років. За час такої довгої спільної роботи реалізували понад 10 спільних проєктів.
Житлово-комунальне господарство
28.03.2024

Перейменування вулиць та провулків у Софіївській селищній територіальній громаді

22.02.2024 відбулося чергове засідання робочої групи з питання перейменування вулиць та провулків у Софіївській селищній територіальній громаді. Надаємо перелік запропонованих нових назв та тих, які пропонуються перейменувати.
Новина
26.02.2024

Оголошення про земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки

Софіївська селищна рада оголошує повторні земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки та запрошує всіх бажаючих взяти участь у торгах.
Оголошення
21.02.2024

В Софіївській громаді запрацювала нова послуга "Соціальне таксі"

Послуга "Соціальне таксі" надається особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, особам зі зниженою руховою активністю,  особам похилого віку, які пересуваються на візках, за допомогою милиць, палиць, ходунків.
Соціальний захист
19.02.2024

Повідомлення про намір зміни тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в смт Софіївка, с. Петрове, с. Запорізьке

КП «Софіївське» інформує споживачів про намір коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів в смт Софіївка, с. Петрове, с. Запорізьке.
Житлово-комунальне господарство
19.02.2024

Повідомлення про намір зміни тарифу на послуги з централізованого водопостачання по Новоюлівському старостату

КП «Софіївське» інформує споживачів про намір коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів по Новоюлівському старостату.
Житлово-комунальне господарство
19.02.2024

Повідомлення про намір зміни тарифу на послуги з водопостачання Кам'янського старостинського округу

Комунальне підприємство «Показове» Софіївської селищної ради інформує споживачів про намір змінити тариф на послуги з водопостачання
Житлово-комунальне господарство
19.02.2024

Повідомлення про намір зміни тарифу на послуги зі збирання та перевезення побутових відходів на території смт Софіївка та с. Петрове

КП «Софіївське» інформує споживачів про намір коригування тарифів на послугу зі збирання та перевезення побутових відходів для всіх категорій споживачів на території смт Софіївка та с. Петрове, Софіївської селищної територіальної громади, Криворізького району, Дніпропетровської області.
Житлово-комунальне господарство
19.02.2024

Створено молодіжну раду при Софіївській селищній раді

Сьогодні, 12 лютого, в залі засідань Софіївської селищної ради відбулися установчі збори по формуванню складу Молодіжної ради при Софіївській селищній раді.
Новина
12.02.2024

Не чекай змін - будь ними!

Запрошуємо молодь до Молодіжної ради Софіївської громади👫 🏃Поспішайте подати свою заяву для конкурсного відбору кандидатів до молодіжної ради при Софіївській селищній раді.
Новина
30.01.2024

Чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці

Роз’яснення для громадян - чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці
Новина
18.01.2024

Ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

ПОРЯДОК видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці затверджений Постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2013 р. № 207.
Новина
17.01.2024

Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році

1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом. За законом таке право мають люди, чий середньомісячний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів.
Новина
11.01.2024

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Детальний план території земельної ділянки площею 0,0202 га зі зміною цільового призначення  (з земель – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації (код 13.01) на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07)
Оголошення
08.01.2024

Сьомий благодійний фестиваль-конкурс вертепів та обрядових композицій “Різдвяна зірка 2023”

Запрошуємо на Гала-концерт сьомого благодійного фестивалю-конкурсу вертепів та обрядових композицій “Різдвяна зірка 2023”
Новина
05.01.2024

Що треба знати про призначення пенсії по інвалідності

Повна або часткова втрата здоров’я дає людині право на отримання статусу непрацездатного (обмежено працездатного) і оформлення пенсії по інвалідності.
Новина
28.12.2023

Перейменування вулиць

На виконання законів України, враховуючи рекомендації від Уповноваженого із захисту державної мови від навмисного застосування її з порушенням стандартів, а також необхідності перейменування вулиць пов’язаних з радянщиною і росією необхідно до 27.04.2024 провести перейменування вулиць
Новина
27.12.2023

Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!

Ми запрошуємо Вас взяти участь у благодійному онлайн-фестивалі-конкурсі вертепів та обрядових композицій «Різдвяна зірка» в умовах воєнного стану, що відбудеться під гаслом «Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!».
Культура
01.12.2023

Корисна інформація від Держпродспоживслужби

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує
Новина
01.12.2023

Оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території Софіївської селищної територіальної громади

Оголошуэмо конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території Софіївської селищної територіальної громади
Оголошення
28.11.2023

Оголошення про земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки

Софіївська селищна рада оголошує земельні торги у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки та запрошує всіх бажаючих взяти участь у торгах.
Оголошення
31.10.2023

Перелік пунктів нездамності Софіївської громади!

Якщо у вас відсутнє електропостачання, ви можете прийди до ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ зарядити свій мобільний телефон або інші гаджети. Також, там вас пригостять чаєм, кавою, смачним печивом та хорошим настроєм.
Оголошення
20.10.2023

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх!

Особливості підліткового періоду, розглядаються як кризові та пов'язані з перебудовою в трьох основних сферах: тілесній, психологічній та соціальній.
Новина
17.10.2023

Нашій громаді було передано 10 ємностей для питної води

В рамках діяльності Дніпропетровського регіонального офісу міжнародного співробітництва, партнерського співробітництва між Дніпропетровською обласною державною (військовою) адміністрацією та урядом федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія нашій громаді було передано 10 ємностей для питної води
Житлово-комунальне господарство
05.09.2023

Грошова допомога жителям Софіївської селищної територіальної громади!

У смт Софіївка з 05.09.2023 по 08.09.2023 за адресою: вул. Незалежності, 91(Центр культури та дозвілля) з 10:00 до 17:00 буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги для ВПО та постраждалих від воєнних дій від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”.
Соціальний захист
04.09.2023

Наслідки спалювання залишків рослинності!

Самовільне спалювання стерні, бур’яну, опалого листя та інших рослинних залишків передбачений штраф: для громадян - від 3 060 до 6 120 грн, для посадових осіб – від 15 300 грн до 21 420 грн.
Екологія
04.09.2023

З Днем знань!

1 вересня - День знань, це день, який завжди ми асоціюємо із веселими лінійками, першим дзвоником та багатьма святковими емоціями. Цього року, через війну, наше свято може виглядати трохи по-іншому, але душевний заряд та бажання навчатися залишаються незмінними.
Освіта
01.09.2023

Розпочали ямковий ремонт на двох проблемних ділянках обласної автомобільної дороги

Завдяки ініціативі Софіївської селищної ради та щедрій підтримці спонсорів, ми розпочали ямковий ремонт на двох проблемних ділянках обласної автомобільної дороги, яка пролягає по вулиці Незалежності.
Житлово-комунальне господарство
31.08.2023

Наша громада отримала автомобіль для пересування маломобільних осіб та осіб з інвалідністю

Наша громада стала переможцем в проєкті “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” та отримала автомобіль для пересування маломобільних осіб та осіб з інвалідністю.
Соціальний захист
30.08.2023

Сьогодні ми разом вшановуємо незламних духом захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за нашу незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

День пам’яті захисників України, встановлений Указом Президента України, символізує нашу вдячність тим, хто відстоював нашу країну в найважчі моменти.
Культура
29.08.2023

Форум освітян 2023

24 серпня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти громади, на якій підвели підсумки роботи у 2022-2023 навчальному році та окреслили основні завдання на новий навчальний рік в умовах воєнного стану.
Освіта
24.08.2023

Пенсійний фонд інформує: Виплати до дня незалежності України

На ваші питання надає відповідь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак.
Корисна інформація
24.08.2023

З Днем Незалежності!

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності! Цей день символізує боротьбу, відданість та невгасимий дух українського народу. Ми віримо в майбутнє нашої країни, в силу її людей, які завжди готові підтримати один одного.
Культура
24.08.2023

З Днем Державного Прапора, Україно!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.
Культура
23.08.2023

Отримання відповідей на запитання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що Контакт-центр ДПС на постійній основі надає фізичним та юридичним особам інформаційно-довідкові послуги з питань реєстрації та застосування РРО/ПРРО.
Корисна інформація
21.08.2023

Софіївська громада брала участь у спортивних змаганнях V-ої Ювілейної комплексної спартакіади

У суботу, 19.08.2023 року Софіївська селищна територіальна громада брала участь у спортивних змаганнях V-ої Ювілейної комплексної спартакіади ГО ДТО ВФСТ,, Колос'' під девізом Рухайся до Перемоги України!
Спорт
21.08.2023

Розпочався ремонт дороги в смт Софіївка по вулиці Карпенка

На вулиці Карпенка у смт Софіївка стартували роботи з ямкового ремонту дороги. Прохання до водіїв та пішоходів бути особливо обережними та уважними на дорозі.
Житлово-комунальне господарство
18.08.2023

Запрошуємо вас прийняти участь у щорічній події до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Запрошуємо прийняти участь у щорічній події до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 2023 в Україні, яка пройде в період з 16 серпня 2023 року - 16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.
Екологія
15.08.2023

Роль пробації в гуманізації системи виконання покарань

Пробація – це шанс на виправлення без ізоляції від суспільства, яка відіграє значну роль в гуманізації системи виконання покарань та сприяє особам, які опинилися в конфлікті із законом, у подоланні шкідливих звичок та зміні свого прокримінального мислення, зберегти роботу та житло та інше.
Корисна інформація
11.08.2023

Збір ранніх зернових та зернобобових культур майже завершено в Софіївській громаді

Незважаючи на складні виклики, з якими стикається наша країна через військову агресію з боку росії, ми повинні пам'ятати про героїчні зусилля наших аграріїв. Саме завдяки їх невпинній праці ми забезпечуємо продовольчу безпеку не лише для України, а й для всього світу.
Бізнес
11.08.2023

Створено тимчасовий меморіал загиблих земляків

Працюємо над створенням в селищі меморіального осередку громади, де б ми разом могли згадати загиблих наших захисників поіменно.
Культура
10.08.2023

Увага. Перекривають міст через Базавлук, об'їзд - через Дніпро та Кривий Ріг.

З 3 серпня на автошляху Т – 04 – 32 Божедарівка - Малософіївка - Нікополь км. 53 + 688 (с. Миколаївка, Криворізький район) розпочинаються роботи з ремонту моста через р.Базавлук.
Оголошення
01.08.2023

ІНФОРМАЦІЯ для ВПО

ІНФОРМАЦІЯ для ВПО
Корисна інформація
26.07.2023

Електронні сервіси Пенсійного фонду України

В умовах сьогодення все більшої популярності набувають електронні сервіси Пенсійного фонду України.
Корисна інформація
20.07.2023

Липневий перерахунок пенсії та корисні поради щодо житлових субсидій

На питання про індексацію пенсій, сервіси вебпорталу електронних послуг ПФУ, спрямовані на надання послуг з отримання житлових субсидій, та вплив наявних боргів за оплату ЖКГ послуг на призначення житлової субсидії відповідає начальник Головного управління ПФУ в Дніпропетровській обл. Юрій Козак.
Корисна інформація
05.07.2023

Правила поведінки населення при раптовому потраплянні під обстріли

Артилерійський обстріл – один із найбільш небезпечних видів вогневого ураження під час воєнних конфліктів, в результаті якого можлива велика кількість випадкових жертв серед населення.
Безпека
22.06.2023

“Тіньова” зарплата не рятує в юності та прирікає на злидні в старості

Воєнний стан, запроваджений в Україні через російську агресію, кардинально вплинув на всі сфери життя українців. Багато людей втратили роботу, деяких перевели на неповний робочий день, а є випадки звільнення працівників та переведення їх на “тіньову” зарплату.
Корисна інформація
29.05.2023

Пошук роботи, організація самозайнятості та ознайомлення з новими професіями

25 травня 2023 року в Софіївському секторі Криворізької філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбувся черговий семінар для безробітних осіб з метою пошуку роботи, організації самозайнятості та ознайомлення з новими професіями.
Соціальний захист
25.05.2023

Радіація. Захист населення в умовах виникнення радіоактивного забруднення території мешкання 

Радіаційна безпека - дотримання допустимих меж радіаційного впливу на персонал, населення та навколишнє природне середовище, встановлених нормами, правилами та стандартами з безпеки.
Безпека
20.05.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше