Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звернення Софіївського селищного голови Петра Сегедія

Оголошення
24.02.2022
Звернення Софіївського селищного голови Петра Сегедія
 
Шановні мешканці!
 
Сьогодні 24 лютого о 05:00 год. збройні сили Російської Федерації розпочали обстріли території України. Президентом України оголошено військовий стан в нашій державі. Всі владні структури Софіївської селищної територіальної громади працюють у режимі військового стану і перебувають на робочих місцях, надаючи послуги у відповідності до Закону України.
 
Метою ворога є паніка та хаос. Тому нам потрібно не панікувати й не метушитися.
 
З 24.02.2022 р. по 01.03.2022 р. заклади загальної середньої освіти переведені на дистанційним режим, дитячі садки та інші заклади працюють у звичайному режимі з дотриманням правил безпеки. Об’єкти торгівлі відкриті.
 
Софіївська селищна рада разом з правоохоронними органами виконують свої обов’язки для безпечної життєдіяльності громади.
 
Враховуючи сьогоднішній стан, ми бачимо паніку і це тільки на руку ворогові. Але ми повинні бути готовими до всього. Якщо ви побачите підозрілих осіб або підозрілі предмети, негайно інформуйте відділення поліції 102 та за екстреним номером 112, будь-кому кого Ви знаєте з працівників нашої селищної ради (або за номером приймальні - 0564232112).
 
Наш ворог непередбачуваний, тому радимо:
  1. Зарядіть всі пристрої та наберіть води.
  2. Читайте лише перевірені джерела -- офіційні сторінки органів влади, варті довіри медіа та блогери.
  3. Не читайте жодних анонімних телеграм-каналів, навіть проукраїнських. Там переважна більшість -- консерви, які будуть поступово відкриватися.
  4. Нічого не поширюйте з неперевірених джерел. Повторюю: нічого не поширюйте з неперевірених джерел.
  5. Не публікуйте жодних карт. Навіть якщо дуже хочеться. Не публікуйте жодних фото української техніки, жодних фото вибухів чи пожеж (не треба працювати коригувальниками вогню для ворога). Не публікуйте жодних даних про втрати наших сил. Жодних, навіть якщо дуже хочеться.
  6. Мобільні мережі можуть бути перевантажені -- не панікуйте. Спитайте себе, чи дійсно треба подзвонити, і якщо так, то спробуйте ще раз.
  7. Не намагайтеся виїхати з громади у першій хвилі, яка нині забила всі дороги. Хай спаде. Але поки що краще залишатися у громаді.
  8. Всім бізнесам, крім життєзабезпечення, краще попросити людей сьогодні посидіти вдома.
 
Інформація з усіх питань в цілодобові диспетчерські служби «101» та «102»
та в робочій час 0564232112
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше