Екологія
15.08.2023

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас прийняти участь у щорічній події до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 2023 в Україні, яка пройде в період з 16 серпня 2023 року - 16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.
Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Об’єднуємо зусилля разом і тримаємо екологічну оборону в Софіївській селищній громаді.