Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З Міжнародним днем музики!

Новина
01.10.2019

Щиро вітаємо всіх музикантів та шанувальників мистецтва з Міжнародним днем музики!

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національного мистецтва. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті.
Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення. Ви заслужили найвищої пошани та вдячності, бо робите все аби підростаюче покоління стало справжніми людьми – мудрими, працьовитими, чесними.

Вам- майстрам нот та мелодій бажаємо, щоб сім днів кожного тижня були високими  нотами удачі, натхнення, щастя, везіння і радості. Нехай ваша музика проливає світло доброти на цей світ, нехай ваше серце відчуває відраду під грім оплесків у вашу честь.

Віри вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!

ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше