З Міжнародним днем ​​людей похилого віку та Днем ветерана

Шановні ветерани та мешканці Софіївської громади старшого покоління!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем ​​людей похилого віку та Днем ветерана – свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни! Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!