Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Взаємодія поліції з громадою

Новина
27.11.2019

 

27 листопада 2019 року на базі Софіївської ОТГ відбувся виїзний семінар-тренінг «Взаємодія поліції з громадою» для підвищення обізнаності працівників ОТГ, активної молоді та мешканців громади щодо діяльності поліцейських офіцерів та реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» у майбутньому.

Захід був проведений Національною поліцією України в рамках Канадсько-українського проекту розвитку поліції CUPDP. Тренінг провів Вільям Брейм, представник agriteam CANADA.

У семінарі взяли участь представники Вакулівської, Гречаноподіївської, Девладівської, Криничанської, Іларіонівської, Чкалівської, Червоногригорівської ОТГ та голова Нікопольської районної ради.

Після заходу гості відвідали приміщення майбутньої поліцейської станції, та були задоволені умовами, в яких працюватимуть поліцейські офіцери громади.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше