Всі проекти Бюджету Участі 2020 проходять на голосування

27.08.2019

16 серпня відбулось засідання Координаційної ради з впровадження Бюджету участі в нашій громаді.

У роботі засідання взяли участь члени Координаційної ради, керівники структурних підрозділів, якими проводився аналіз проектів на предмет можливості їх реалізації та автори поданих проектів.

З доповідями про результати проведеного аналізу проектних пропозицій виступили всі керівники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, відповідальних за реалізацію цих проектів. Разом з авторами обговорили можливості для покращення проектів.

Питання щодо оцінки кожного з 9 проектів виносилось на голосування окремо. Позитивну оцінку отримали всі подані проекти.

До початку голосування залишилося 4 дні. Готуйтеся агітувати за свої подані проекти!

Детальніше про проекти: https://sofiivka.pb.org.ua/