Вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції

26.04.2020

26.04.2020 селищний голова Петро Сегедій, заступник голови Софіївської РДА Костянтин Березній та голова районної ради Надія Шевцова разом із ветеранами-ліквідаторами аварії на ЧАЕС ушанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Присутні вшанували пам'ять рятувальників хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника Героям Чорнобиля.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.