Візит керівника Програми DOBRE

12.12.2019

11 грудня 2019 року, до нас завітали гості з Програми USAID Ukraine #DOBRE – керівник програми Barry J. Reed та регіональний менеджер програми Андрій Нагорний, які вже стали частиною нашої великої Софіївської родини. Цікавились об’єктами, які було побудовано за підтримки програми на території Софіївської ОТГ.

В затишній атмосфері, гості разом з працівниками апарату ради, керівниками комунальних закладів та молодіжною радою, обговорили успіхи та майбутню роботу програми DOBRE в нашій громаді.

В Софіївській ОТГ за підтримки програми було реалізовано безліч проектів:

2018 рік

• встановлення дитячих майданчиків;
  • створення молодіжного креативного центру;
  • проведення ремонту та оновлення програмного забезпечення сесійної зали селищної ради.

2019 рік

• Реконструкція тротуарів по вулицях Степова, Поштова, Больнична;
  • Модернізація комунального підприємства (придбання техніки для утримання доріг та тротуарів);
  • Створення майстерні-кузні.

Дякуємо нашим друзям і колегам з Програми USAID Україна DOBRE та всім, хто був причетний до реалізації проектів.

Софіївська громада впевнено рухається курсом європейського розвитку. Дякуємо нашим мешканцям за розуміння і підтримку.