Щодо встановлення на фасадах будинків/будівель адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку
![](http://sofotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/14bb839e9e741ffc559b181f368af330.jpg)
З метою належної організації підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення в 2023 році та покращення умов орієнтування на території, необхідно всім власникам домоволодінь, а також керівникам установ та організацій, приватних підприємств та підприємцям упорядкувати та встановити адресні таблички з назвою вулиці та номером на фасадах будинку /будівлі.
Це дасть змогу знайти необхідну адресу не лише тому, хто проводитиме перепис населення, а зокрема, і для забезпечення роботи пошти, швидкої допомоги, комунальних служб тощо.
Особливу увагу просимо приділити відповідності адресної таблички на будівлі з номером в правовстановлюючих документах на об’єкт нерухомого майна.