Створено молодіжну раду при Софіївській селищній раді

12.02.2024

🎉 Сьогодні, 12 лютого, в залі засідань Софіївської селищної ради відбулися установчі збори по формуванню складу Молодіжної ради при Софіївській селищній раді.

🤝 Під час засідання обрали склад Молодіжної ради, до якої увійшло 24 представника від громади:
✅ Альона Токовенко
✅ Максим Білов
✅ Олег Скочко
✅ Марина Сегедій
🗳️ Після цього, члени створеної Молодіжної ради шляхом відкритого голосування обрали керівний склад:
➡ Голова: Олександр Степанюк
➡ Заступник голови: Анастасія Камінська
➡ Секретар: Олена Грига
💬 Члени Молодіжної ради обговорили перспективні напрямки діяльності та шляхи залучення молоді Софіївської селищної територіальної громади, поділилися своїм баченням участі молоді в житті громади та по завершенню установчих зборів визначили графік роботи на майбутнє.
🌟 Зазначимо, що такий консультативно-дорадчий орган із молодіжного представництва утворений для сприяння участі молоді у формуванні та реалізації молодіжної політики на території громади, активізації громадської позиції, налагодження ефективної взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.
🚀 Отже, перший крок зроблено! Вітаємо нашу активну молодь з новим статусом та бажаємо реалізації планів та проєктів!

🌟 Супровід Софіївської громади у створенні Молодіжної ради надається в межах проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що втілюється ГО Агенцією сталого розвитку “Хмарочос” та виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) 🌟