Сьомий благодійний фестиваль-конкурс вертепів та обрядових композицій “Різдвяна зірка 2023”

05.01.2024

Софіївська територіальна громада запрошує Вас переглянути виступи переможців сьомого благодійного фестивалю-конкурсу вертепів та обрядових композицій “Різдвяна зірка”. Цьогоріч гасло фестивалю – «Різдвяна зірка сяй – ЗСУ допомагай!». Другий рік поспіль наш фестиваль проходить в умовах воєнного стану та ми віримо, що наступний фестиваль проведемо у мирній і незалежній Україні на нашій гостинній Софіївській землі.

06.01.2024 о 10:00 на ютуб каналі нашої громади ми дізнаємось, хто ж став переможцем нашої 🌟Різдвяної зірки🌟
Традиційно інформаційним партнером фестивалю є U-LEAD з Європою в Дінпропетровській області.

Головна мета фестивалю - розвиток українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризація та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників, збагачення їх духовності, встановлення творчих стосунків між аматорами об’єднаних територіальних громад та підтримка нашим захисникам ЗС України, завдяки яким ми маємо можливість святкувати наше Різдво.

Десятки учасників фестивалю та мільйони українців не тільки в Україні, а й у різних країнах світу об’єднались і натхненно, з вірою й надією, співають разом з нашими учасниками… «Даруй літа щасливії нашій славній Україні!» Хай же збудуться всі побажання, а Господь благословить нашу неньку Україну на Перемогу, яка принесе мирне й щасливе життя! Ангела-охоронця тим, хто боронить нас…