Софіївська громада брала участь у спортивних змаганнях V-ої Ювілейної комплексної спартакіади

21.08.2023

У суботу, 19.08.2023 року Софіївська селищна територіальна громада брала участь у спортивних змаганнях V-ої Ювілейної комплексної спартакіади ГО ДТО ВФСТ,, Колос'' під девізом Рухайся до Перемоги України! ,, Ігри мужніх'' на звання ,,Краща спортивна громада Дніпропетровщини 2023 року '' серед збірних спортивних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини присвячених 32 -й річниці Незалежності України,які відбулися в смт Магдалинівка.

Спортивні змагання проводились в шести видах спорту: міні-футбол або волейбол (на вибір)⚽️, настільний теніс 🏓, гирьовий спорт 🏋🏻‍♀️, шашки, шахи ♟️ і дартс 🎯.
Загальна кількість учасників понад 420 чоловік з 20-ти територіальних громад Дніпропетровщини.
Загальнокомандний залік:
1 місце🏆🥇-Слобожанська ТГ
2 місце 🥈- Червоногригорівська ТГ,
3 місце 🥉- Царичанська ТГ,
4 місце - Магдалинівська ТГ,
5 місце - Піщанська ТГ,
6 місце - Петропавлівська ТГ,
7 місце - Апостолівська ТГ,
8 місце - Губиниська ТГ,
9 місце - Іларіонівська ТГ,
10 місце - Софіївська ТГ,
11 місце - Покровська ТГ,
12 місце - Перещепинська ТГ,
13 місце - Петриківська ТГ,
14 місце - Верхньодніпровська ТГ,
15 місце - Солонянська ТГ,
16 місце - Новопільська ТГ,
17 місце - Черкаська ТГ,
18 місце - Юр'ївська ТГ,
19 місце - Криничанська ТГ,
20 місце - Чернечинська ТГ.

Від імені усіх учасників та організаторів найщиріші слова вдячності Збройним Силам України за можливість жити та змагатись! Слава Україні!