Село Ізлучисте з якісною водою

16.07.2020

Настав день завершення ремонту розвідного водогону в селі Ізлучисте.

Раніше, жителі села не були забезпечені якісною питною водою, що викликало безліч проблем в повсякденному житті людей.

На протязі двох місяців проведено роботи по ремонту водогону в ході яких, замінено близько 4 км. старих труб на нові пластикові, підключено 52 абонента та КЗ «Ізлучистський сільський клуб» в с. Ізлучисте і 13 абонентів в с Кам’янка.

Під час зустрічі мешканці села щиро дякували селищному голові, старості та будівельникам за швидке вирішення їхньої наболілої проблеми.

Селищний голова зауважив, що увесь колектив виконавчого комітету працює на поступове покращення життєдіяльності громади, а вода є одним із найцінніших ресурсів.

Ми завжди дослуховуємося до побажань мешканців громади і робимо все, щоб втілити їх в життя.