19.10.2021 року відбувся виїзний прийом громадської приймальні Валентина Резніченка у смт Софіївка в приміщенні селищної ради

20.10.2021

Зустріч провів заступник голови Криворізької райдержадміністрації, помічник Валентина Резніченка Сергій Прохода. Під час зустрічі було обговорено ряд проблемних питань пов’язаних з опаленням, газопостачанням, комплектуванням призовників та інших питань фінансового напрямку. По всіх проблемних питаннях визначені напрямки їх вирішення та обговорені строки розгляду.

Після зустрічі голова селищної ради Сегедій Петро разом з представниками громадської приймальні відвідали будівельні майданчики: будівництво стадіону, перехрестя вулиць Больнична та Карпенка. Особливу увагу приділено стадіону, будівництво якого було розпочато ще за першої каденції очільником області Валентина Резніченка та відновлене зараз.