Розпочато прийом документів на дотацію за бджолосім’ї

Шановні бджолярі!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до п.7 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», документи для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної ради до 1 жовтня 2021 року.

Для отримання дотації за бджолосім’ї подаються такі документи:

• копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • копія рішення про державну реєстрацію потужності;
  • копія довідки про відкриття банківського рахунку;
  • копію паспорта громадянина України;
  • довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів.

Де можна подати документи?

• ЦНАП Софіївської селищної ради (смт. Софіївка, вул.Шкільна, 19)
  • Запорізький старостат (с. Запорізьке, вул. Постного, 75)
  • Миколаївський старостат(с. Миколаївка, вул. Авангардська, 17)
  • Кам'янський старостат (с. Кам'янка, вул. Клубна, 11)