Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Продовжуються будівельні роботи в ДНЗ «Чайка»

Новина
12.03.2021

Продовжуються будівельні роботи по облаштуванню покрівлі і встановлено блискавкозахист в ДНЗ «Чайка».

У ДНЗ «Берізка» проводяться роботи з утеплення плит покриття та перекриття горища і підвалу.
З 15 березня 2021 року в ДНЗ «Ромашка» будуть відновлені будівельні роботи.
Роботи виконуються якісно та згідно календарних графіків.
Софіївська громада надзвичайно вдячна за турботу про наших дітей Європейському інвестиційному банку, Міністерству розвитку громад та територій України, Дніпропетровській обласній державній адміністрації та Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА.
Нагадуємо, що проект реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України - спільна програма Європейського інвестиційного банку та уряду України. ЄІБ фінансує будівельні роботи (для об'єктів Дніпропетровської області - до 80%, а 20% ПДВ плюс додаткові витрати - місцеві бюджети) та проведення технічного нагляду.

Виконавцем програми та розпорядником коштів субвенції на реалізацію проектів є Міністерство розвитку громад та територій України.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше