Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Продовжується ремонтні роботи трьох дошкільних навчальних закладів

Новина
24.03.2021

24.03.2021 року відбулася чергова робоча зустріч працівників виконавчого комітету Софіївської селищної ради з представниками Програми розвитку ООН в Україні, в.о. директора Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА, представниками підрядників та технічного нагляду з будівництва трьох дошкільних навчальних закладів «Чайка», «Берізка», «Ромашка» в смт Софіївка.

Підчас зустрічі були обговорені питання ходу реалізації проектів та терміну їх завершення.
На даний час в садочках «Чайка» та «Берізка» будівельні роботи виконані майже на 95%, а в «Ромашці» - на 25%. Підрядник ДНЗ «Ромашка» зазначив, що після настання сприятливих погодних умов буде розпочато роботи по заміні покрівлі, утепленню та оштукатуренню фасаду будівлі садочка.

Нагадуємо, що проект реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України - спільна програма Європейського інвестиційного банку та уряду України. ЄІБ фінансує будівельні роботи (для об'єктів Дніпропетровської області - до 80%, а 20% ПДВ плюс додаткові витрати - місцеві бюджети) та проведення технічного нагляду.

Виконавцем програми та розпорядником коштів субвенції на реалізацію проектів є Міністерство розвитку громад та територій України.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше