Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проблемні аспекти виконання суспільно корисних робіт

Новина
22.01.2021

22.01.2021 начальником Софіївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Оксаною Галушкою організовано зустріч з представниками Софіївського районного суду Дніпропетровської області у складі голови суду Дениса Кащука, суддів Лесі Шумської та Олександра Томинця, а також начальника Софіївського державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Ігора Дроворуба та обговорено проблемні аспекти виконання суспільно корисних робіт.

В результаті продуктивної зустрічі одноголосно вирішено кожною стороною дотримуватись чіткого алгоритму дій з метою уникнення виникнення проблемних питань під час виконання судових рішень Софіївським районним сектором стосовно осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше