#ПРОБАЦІЯ В ДІЇ#
![](http://sofotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/ab0fee734b54b6f1728b49a496bb57a8.jpg)
03.06.2021 начальником Софіївського районного сектору Оксаною Галушкою у складі інспектора ювенальної превенції ВП №9 КРУП ГУНП України в Дніпропетровській області Євгенія Куліша та дільничного офіцера поліції Івана Андруха з нагоди Міжнародного дня захисту дітей організовано екскурсію для неповнолітнього суб’єкта пробації до КЗ "Софіївський історико-краєзнавчий музей".
Під час екскурсії керівник музею Артур Мірзоєв, з метою виховання національної гордості і самосвідомості, поглиблення знань історії рідного краю, на основі наукових, літературних джерел та зафіксованих спогадів старожилів району провів лекцію «Повстанські загони Софіївщини в період визвольних змагань українського народу (1917-1921рр.)
Висловлюємо велику подяку Артуру Юрійовичу Мірзоєву за цікаву екскурсію в історичне минуле нашого краю!
![](/storage/news/galleries/f9e9fc79d5459e1c4b9eb8e00c0a0c7c.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5bbea0af73b439a8a9c6a1a4c6f2e02.jpg)
![](/storage/news/galleries/4242f140f7eae8b19e49c23528df58ff.jpg)
![](/storage/news/galleries/45f12dd7ca05be22ce91e4780259ba62.jpg)