Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

#ПРОБАЦІЯ В ДІЇ#

Новина
04.06.2021

03.06.2021  начальником Софіївського районного сектору Оксаною Галушкою у складі інспектора ювенальної превенції ВП №9 КРУП ГУНП України в Дніпропетровській області Євгенія Куліша та дільничного офіцера поліції Івана Андруха з нагоди Міжнародного дня захисту дітей організовано екскурсію для неповнолітнього суб’єкта пробації до КЗ "Софіївський історико-краєзнавчий музей".

Під час екскурсії керівник музею Артур Мірзоєв, з метою виховання національної гордості і самосвідомості, поглиблення знань історії рідного краю, на основі наукових, літературних джерел та зафіксованих спогадів старожилів району провів лекцію «Повстанські загони Софіївщини в період визвольних змагань українського народу (1917-1921рр.)

Висловлюємо велику подяку Артуру Юрійовичу Мірзоєву за цікаву екскурсію в історичне минуле нашого краю!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше