Повідомлення про засідання конкурсної комісії

07.07.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчий комітет Софіївської селищної  ради повідомляє, що 13 липня 2020 року  о 10:00 годині в приміщенні Виконавчого комітету Софіївської селищної  ради (сесійна зала, смт Софіївка, вул. Шкільна,19) відбудеться перше  засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Софіївський будинок культури».

Кандидати на посаду:

1. Ященко Тетяна Сергіївна