Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 9-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
11.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання дев'ятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

23 червня 2021 року о 13-й годині в сесійній залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 скликається пленарне засідання 9 сесії селищної ради.

Рекомендуємо депутатам прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд сесії винести питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114- 3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради.
 3. Про відміну процедури реорганізації комунальних закладів.
 4. Про ліквідацію Комунального закладу Софіївський центр соціальних служб сім`ї, дітей та молоді.
 5. Про внесення змін до установчих документів Комунального закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 6. Про оренду майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 7. Про передачу майна Софіївської селищної ради.
 8. Про поділ об`єкта нерухомого майна.
 9. Про затвердження платних послуг.
 10. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року №89-3/VІІІ  «Про  затвердження  Програми  фінансової  підтримки  КП «Софіївська ЦЛ» на 2021 року»
 11. Про списання дитячого майданчика.
 12. Про клопотання перед Міністерством культури та інформаційної політики України.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного та дорожнього господарства.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у власність.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу її у власність.
 25. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу для подальшої передачі у власність.
 28. Про внесення змін в договір оренди землі.
 29. Провнесення змін в рішення сесії ради.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду.
 31. Про укладення договору про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне користування земельною ділянкою.
 32. Про включення земельної ділянки в перелік земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).
 33. Про Бюджет участі (громадський бюджет) Софіївської селищної територіальної громади на 2022 рік.
 34. Різне
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше