Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 7-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
12.04.2021

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання позачергової сьомої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

21 квітня 2021 року о 13-й годині  в глядацькій  залі Комунального закладу «Софіївський Будинок культури» за адресою: смт Софіївка, вул. Незалежності, 91 скликається пленарне засідання 7 сесії селищної ради.

Рекомендуємо депутатам прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про затвердження інших субвенцій з місцевого бюджету, що надаватимуться з Софіївського селищного бюджету у 2021 році.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VIII «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про деякі питання оренди майна.
 4. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності Софіївської селищної ради.
 5. Про передачу майна Софіївської селищної ради.
 6. Про ліквідацію Комунального підприємства «ЛІДЕР».
 7. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 20.11.2020 №22-2/VIII «Про затвердження Регламенту Софіївської селищної ради VIII скликання»
 8. Про прийняття майна до комунальної власності Софіївської селищної ради.
 9. Про втрату чинності та скасування рішень Софіївської селищної ради.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 14. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з комунальної власності в державну власність.
 15. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності в комунальну власність.
 16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу для подальшої передачі у власність.
 17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 19. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 20. Про зміну цільового призначення земельної ділянки.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 22. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) меж земельних ділянок та подальшої передачі в оренду.
 23. Про зміну виду використання земельної ділянки.
 24. Про встановлення пільги із сплати земельного податку.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Софіївської селищної ради для подальшого отримання в постійне користування.
 26. Про вилучення земельної ділянки.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у власність.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 29. Різне.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше