Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 67-ї сесії

Новина
03.11.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання позачергової шістдесят сьомої сесії Софіївської селищної ради VII скликання

04 листопада 2020 року о 13-й годині в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається 67 сесія селищної ради.

Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

  1. Про деякі питання управління майном, що належить до комунальної власності Софіївської селищної ради.
  2. Про внесення змін до установчих документів Комунального підприємства «Софіївське».
  3. Про внесення змін до рішення сесії від 18.12.2019 р. № 2797-55/VII «Про Софіївський селищний бюджет на 2020 рік», з урахуванням внесених змін.
  4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 квітня 2020 року №3121-60/VII «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Софіївська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» на 2020 рік.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше