Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 63-ї сесії

Новина
22.07.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про скликання  шістдесят третьої сесії Софіївської селищної ради VII скликання

29 липня 2020 року о 13-й годині в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається 63 сесія селищної ради.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 2. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 3. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі у власність.
 4. Про затвердження проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) раніше сформованої земельної ділянки в натурі та передачу її в оренду.
 6. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 7. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 8. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 9. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 10. Про укладення договору про відшкодування втрат від недоотримання коштів.
 11. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби для подальшої передачі в оренду.
 12. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та подальшої передачі у власність.
 13. Про надання викопіювання на земельну ділянку.
 14. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності Софіївської селищної ради.
 15. Про внесення змін до Програми розвитку системи водопостачання та водовідведення Софіївської селищної об’єднаної територіальної громади, затвердженої рішенням Софіївської селищної ради від 23.20.2019 №2680-53/VII.
 16. Про затвердження договорів, укладених селищним головою.
 17. Інформує: головний спеціаліст фінансово- економічного відділу виконавчого комітету селищної ради Савицька Л.І.
 18. Різне.
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше