Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 6-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
15.03.2021

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання шостої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

25 березня 2021 року о 13-й годині в залі засідань Софіївської селищної ради (смт Софіївка, вул. Шкільна, 19, другий поверх) скликається пленарне засідання 6 сесії селищної ради.

Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VIII «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про ліквідацію Комунального підприємства «Лідер».
 3. Про оренду майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 4. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
 5. Про списання майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 6. Про внесення змін до передавальних актів Новоюлівської сільської ради та Кам’янської сільської ради
 7. Про затвердження Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Софіївської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 9. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 12. Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності в комунальну власність.
 13. Про внесення змін в рішення сесії.
 14. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подальшої передачі у власність.
 15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 16. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 17. Про зміну ставки орендної плати.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фермерському господарству «Козін» з подальшою передачею в оренду для ведення фермерського господарства.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у власність.
 20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) меж земельних ділянок та подальшої передачі в оренду.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої оренди.
 22. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою викупу у власність.
 23. Звіт директора комунального підприємства «Софіївська друкарня».
 24. Різне.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше