Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 19-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
14.02.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

23 лютого 2022 року о 13-й годині в сесійній залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, бульвар Шевченка, 19 скликається пленарне засідання 19 сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується винести наступні питання:

 1. Про виконання місцевого бюджету Софіївської селищної територіальної громади за 2021 рік.
 2. Про затвердження інших субвенцій з місцевого бюджету, що надаватимуться з бюджету Софіївської селищної територіальної громади у 2022 році.
 3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 15.12.2021 № 1314-17/VIІI «Про бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2022 рік».
 4. Про перереєстрацію транспортних засобів.
 5. Про відмову у приватизації квартири.
 6. Про внесення змін до установчих документів КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «СОФІЇВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА».
 7. Про затвердження звітів про списання транспортних засобів.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
 16. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності в межах населених пунктів.
 17. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних  торгів окремими  лотами та проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, право оренди якої підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої оренди.
 21. Про внесення змін в рішення сесії.
 22. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.
 23. Про звіти керівників Комунальних закладів Софіївської селищної ради.
 24. Різне.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше