Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 14-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Оголошення
13.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання чотирнадцятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

22 вересня 2021 року о 13-й годині  в сесійній   залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 скликається пленарне засідання 14 сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про затвердження інших субвенцій з місцевого бюджету, що надаватимуться з бюджету Софіївської селищної територіальної громади у 2021 році.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про прогноз бюджету Софіївської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
 4. Про затвердження договорів та додаткових угод, укладених селищним головою від імені селищної ради.
 5. Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади.
 6. Про затвердження розпорядження селищного голови.
 7. Про приватизацію квартири.
 8. Про надання згоди на передачу майна до комунальної власності Софіївської селищної ради.
 9. Про погодження інвестиційної програми КП «Софіївське» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік.
 10. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старостам старостинських округів.
 11. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.11.2020 №5-1/VIII «Про затвердження структури виконавчого комітету Софіївської селищної ради та її виконавчих органів».
 12. Про співфінасування проєкту «Софіївська громада – зелена зона відпочинку».
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 17. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок та подальшої передачі в оренду.
 18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 19. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою викупу у власність.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої оренди.
 23. Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду.
 24. Про надання згоди на поліпшення умов використання земельної ділянки.
 25. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 26. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 111-3/VІІІ "Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Софіївської селищної ради на 2021 рік".
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше