Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 13-ї позачергової сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
10.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання тринадцятої позачергової сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

14 вересня 2021 року о 13-й годині  в сесійній залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 скликається пленарне засідання 13 позачергової сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

  1. Про затвердження інших субвенцій з місцевого бюджету, що надаватимуться з бюджету Софіївської селищної територіальної громади у 2021 році.
  2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Софіївської селищної ради Приходько Л.О.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше