Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 12-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Новина
13.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання дванадцятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

26 серпня 2021 року о 13-й годині в сесійній залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 скликається пленарне засідання 12-ї сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про списання майна комунальної власності Софіїської селищної ради.
 3. Про затвердження складу та Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Софіївської селищної ради.
 4. Про оренду майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 5. Про передачу майна комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади.
 6. Про ліквідацію Камянської сільської виборчої комісії.
 7. Про приймання майна до комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади.
 8. Про затвердження Стратегії розвитку Софіївського ліцею Софіївської селищної ради Дніпропетровської області на 2021-2026 роки.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі в оренду.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва для подальшої передачі у власність.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 17. Про скасування рішення сесії.
 18. Про продаж земельної ділянки для ведення фермерського господарства
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у власність.
 20. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок та подальшої передачі в оренду.
 21. Про припинення договору оренди землі.
 22. Про укладення договору оренди землі.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загального користування.
 24. Різне.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше