Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Пленарне засідання 11-ї сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

Оголошення
19.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про пленарне засідання одинадцятої сесії Софіївської селищної ради VIIІ скликання

28 липня 2021 року о 13-й годині  в сесійній   залі Софіївської селищної ради за адресою: смт Софіївка, вул. Шкільна, 19 скликається пленарне засідання 11 сесії селищної ради. Рекомендуємо депутатам  прибути на сесію у засобах індивідуального захисту, дотримуватися по відношенню один до одного безпечної дистанції та інших рекомендацій, запропонованих МОЗ України.

На розгляд пленарного засідання пропонується внести наступні питання:

 1. Про виконання місцевого бюджету Софіївської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.
 2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16.12.2020 №114-3/VІІІ «Про місцевий бюджет Софіївської селищної територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Софіївської селищної ради на 2019-2021 роки.
 4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 16 грудня 2020 року №89-3/VІІІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Софіївська ЦЛ» на 2021 року»
 5. Про списання майна комунальної власності Софіївської селищної ради.
 6. Про приймання майна до комунальної власності Софіївської селищної територіальної громади
 7. Про передачу комунального майна Софіївської селищної ради.
 8. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 20.11.2020 №22-2/VIII «Про затвердження Регламенту Софіївської селищної ради VIII скликання»
 9. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та передачу її у власність.
 10. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 11. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для подальшої передачі у власність.
 12. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства.
 13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 14. Про передачу земельних ділянок в комунальну власність.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «Софіївське» для розміщення твердих побутових відходів.
 16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд для подальшої передачі у власність.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність.
 18. 18. Про надання дозволу на виготовленнятехнічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, з метою надання її в користування фізичній особі по договору особистого строкового сервітуту.
 19. 19. Про вилучення земельної ділянки за добровільною відмовою.
 20. 20. Про внесення змін в рішення сесії ради.
 21. 21. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою викупу у власність.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд технічної інфраструктури та передачу її в оренду.
 23. Про внесення змін до рішення Софіївської селищної ради від 28 лютого 2018 року №1692-32/VII.
 24. Про внесення змін до установчих документів Комунального закладу «Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
 25. Про надання дозволу на виготовлення детального плану частини території земельної ділянки.
 26. Різне.

 

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше