Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Отримати грант на обладнання для Вашої справи

Новина
05.10.2019

У Львівській, Київській та Дніпропетровській областях триває реєстрація на проект підтримки ветеранів АТО на сході України

Якщо Ви мешкаєте в Львівській, Київській та Дніпропетровській областях маєте посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочете започаткувати або вже розвиваєте власний бізнес, у Вас є можливість отримати грант (до 1 000 євро) на обладнання для Вашої справи.

Заповнити анкету можна за посиланням:http://bit.ly/ГрантиВетеранам  

Інша важлива інформація:

Контактна особа для подачі заявок та детальнішої інформації – Михайло Чорний – 096_2431089 та Олег Озарко – 068_1911084.

Проект реалізовує громадська організація Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу. 

«Ветерани.UA»

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше