Оголошення про проведення жеребкування

09.07.2021

Софіївська селищна рада повідомляє про проведення жеребкування серед кандидатур трудового колективу та представників Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, Громадської організації «Криворізький центр розслідувань» для включення до складу конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Софіївський центр первинної-медико санітарної допомоги» Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області.

Жеребкування відбудеться 13 липня 2021 року о 15.00 за адресою:

Дніпропетровська обл.,  Софіївський р-н  Софіївка вул.Шкільна,19  Софіївська селищна рада, ІІ поверх, приміщення сесійної зали.

Представники професійних спілок, громадських об’єднань, які подали свої кандидатури до складу конкурсної комісії, можуть бути присутніми під час жеребкування. Повідомлення із поіменним зазначенням осіб, бажаючих бути присутнім, просимо надсилати на електронну адресу: sofselrad@ukr.net (з позначкою: ,,на жеребкування”).

Повідомлення надсилати до 17.00 год. 12.07.2021 року