Наша громада стала переможцем відбіркового конкурсу проєкту «Діємо для здоров’я»

12.05.2021

Отримали гарну новину про те, що наша громада стала переможцем відбіркового конкурсу проєкту «Діємо для здоров’я»??

Нагадаємо, що проект "Діємо для здоров'я" має на меті зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити тривалість життя чоловіків та жінок шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань(НІЗ).

Участь у проекті беруть команди закладів первинної медичної допомоги та закладів освіти.