11.01.2020

10 січня відбувся III -й Відкритий фестиваль-конкурс вертепів громад Дніпропетровщини "Різдвяна зірка",започаткований Софіївською селищною радою спільно з Дніпропетровським центром розвитку місцевого самоврядування.

Цього року на Фестиваль завітали колективи, 9 об'єднаних територіальних громад: Покровської, Вишнівської (П'ятихатський район), Святовасилівської,  Лошкарівської (Нікопольський район), Апостолівської, Вакулівської, Девладівської, Софіївської(Софіївський район). Вони представили духовні перлини нашого краю, що дбайливо передаються з роду в рід.

У заході взяли участь керівник Дніпропетровського офісу розвитку місцевого самоврядування Програми "U- LEAD з Європою" - Тертишна Олена Анатоліївна, програмний спеціаліст Програми DOBRE- Колповська Антоніна Михайлівна, начальник управління культури,національностей і релігії Дніпропетровської обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України -Першина Наталія Геннадіївна, голова Софіївської районної державної адміністрації- Юсіф Вагіфович Ібрагімов, Софіївський селищний голова - Петро Юрійович Сегедій, Благочинний Софіївського району, протиієрей -Ростислав Климчук.

Гості святкового дійства мали змогу послухати щирі українські класичні та стилізовані колядки,щедрівки,переглянути яскраві театралізовані виступи. Всі отримали приємні емоції та задоволення.

Отже:

Третє місце посів Покровський аматорський "народний" хор "Родина" та вокальний ансамбль "Світанок"

Друге - Апостолівський "народний " самодіяльний хор "Жайвір".

Перше місце зайняли учасники Софіївського молодіжного центру " UNREAL".

Спеціальний приз отримав Девладівський колектив "Водограй".

Всі учасники фестивалю отримали цінні подарунки. Переможці фестивалю отримали грошову премію від організаторів.

Дякуємо всім колективам за участь у Фестивалі! Чекаємо вас наступного року!

До зустрічі!

Більше фото тут!