22.10.2021 року відбувся тренінг «Організаційно-правові форми та системи оподаткування для бізнесу» в рамках проекту «Софіївська громада – зелена зона відпочинку»

Навчання провела досвідчений тренер Антоніна Колповська.

Запрошені здобули якісні знання, корисну інформацію, поділились своїм досвідом та отримали позитивні емоції.

Проект реалізується: Програмою ULEAD з Європою, ГО «Агенція регіонального розвитку «Партнерство Дніпропетровщини» та Виконавчим комітетом Софіївської селищної ради.

Нагадаємо, що наша громада виграла конкурс «Громада дружня до бізнесу» в рамках Програми U-LEAD з Європою.

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

ULEAD Дніпропетровський регіональний офіс

#ULEAD #ULEADwithEurope

P.S. Всі присутні учасники, вакциновані.