Повернутися до об’єктів

Софіївський дошкільний навчальний заклад "Чайка

Опис

Софіївський комунальний дошкільний навчальний заклад «Чайка» Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

Напрямки діяльності :

1.Забезпечення  доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту, вимог нової редакції Базового компоненту дошкільної освіти та комплексних програм «Українське дошкілля», «Впевнений старт».

2.Організація роботи педагогічного колективу на забезпечення системного підходу до охорони життя і збереження здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, у тому числі шляхом створення безпечного розвивального середовища та налагодження системи роботи з безпеки життєдіяльності з педагогами, дітьми і батьками.

3. Активізація роботи з патріотичного виховання дошкільників, поглиблена робота з формування досвіду моральної поведінки та соціальної компетенції у дошкільників шляхом застосування ефективних освітніх технологій та спадщини В. О. Сухомлинського.

4. Реалізація нових освітніх стандартів взаємодії дошкільної та початкової ланки в умовах «Нової української школи».

Проектна потужність - 140

Рік забудови - 1965 рік

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу

Навчальний заклад  працює за п’ятиденним робочим тижнем  з 7.30 год до 18.00 год Вихідні дні – субота, неділя, святкові дні

Графік прийому громадян

Вівторок 8.30-10.30

Четвер 9.00-11.00

Кадровий склад :

-педагогічні працівники - 11

-технічний персонал - 18

Гуртки та секції

1.Образотворчий «Чарівні пальчики», керівник Бондаренко Н.Г.

2.Фізкультурно-оздоровчий «Малятко – здоров’ ятко», керівник Білоус Т. А.

3.«Англійська для дошкільнят», керівник Білоус Т. А.

4.Музично-театралізований «Колобок», керівник Сегедій Л. І.

5.Корекційно-психологічний «У світі емоцій», керівник Климчук Ю. С.

Правила прийому до закладу

Прийом дітей у заклад дошкільної освіти здійснюється керівником протягом календарного року на підставі електронної реєстрації та заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

- копії свідоцтва про народження дитини.