Триває ремонт Софіївської філії КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.»

27.07.2021

Інформуємо про хід ремонтних робіт на будівлях Софіївської філії КЗ «Софіївська опорна ЗОШ І-ІІІ ст.»

На даний час на будівлі школи практично завершені: замінена покрівля, встановлено відливи, нанесена фактурна штукатурка та пофарбовано фасади. На будівлі їдальні: нанесено штукатурку та розпочато заміна покрівлі.

Роботи ведуться якісно та згідно графіка. Софіївська селищна рада щиро дякує підрядникам та всім хто долучився до ремонту школи.

Працюємо і надалі разом, спільно, над покращенням нашого краю, нашої громади, задля забезпечення комфортних умов!