Розпочали ямковий ремонт на двох проблемних ділянках обласної автомобільної дороги

Житлово-комунальне господарство
31.08.2023

Завдяки ініціативі Софіївської селищної ради та щедрій підтримці спонсорів, ми розпочали ямковий ремонт на двох проблемних ділянках обласної автомобільної дороги, яка пролягає по вулиці Незалежності.

Цей ремонт став можливим завдяки спільним зусиллям нашої громад. Ми завжди прагнемо до того, щоб наші дороги були безпечними та комфортними для всіх мешканців та гостей нашої громади.
Дякуємо усім, хто долучився до цього проекту, а також нашим надійним спонсорам. Разом ми долаємо виклики та робимо нашу громаду ще кращим місцем для життя.

Слава Україні!

Разом до ПЕРЕМОГИ!